Domácí zdravotní péče Sestřička.cz Most

Pojďte se s námi seznámit, ať nemáte strach, že do domu pouštíte cizí lidi. Jsme tým zdravotních sester, pečovatelek a ostatních odborníků zaměřených na domácí péči. Díky tomu vám můžeme na požádání poskytnout nejen zdravotní, ale i pečovatelskou službu nebo zapůjčení zdravotních pomůcek.

Kde jsme se tu vzali? Na počátku všeho stála touha pomáhat lidem v našem okolí. A protože máme zdravotní a sociální kvalifikaci, rozhodli jsme se přinést Mostečákům službu, která udělá jejich život pohodlnější. Máme rádi náš region i lidi, kteří v něm žijí. To oni, formovali naše osobnosti. Jako dospělí jim můžeme všechnu tu laskavost a pomoc vracet. A tak to děláme a děláme to rádi.

I po těch letech nás naše práce baví. Díky tomu se těšíme na každý další den, na každou další návštěvu. Z tváře nám nemizí úsměv a ze srdce starostlivost ani laskavost. To proto, že naši pacienti jsou pro nás důležití. Chceme jejich blaho. Jsou pro náš téměř jako naše rodina.

Staňte se i vy členem naší široké rodiny a poznejte jaké to je být v péči někoho, kdo pomáhá rád. Někoho, koho neobtěžujete a kdo klade vaše zdraví na první místo. Uzdravujte se v bezpečí svého domova a mějte na paměti, že my jsme s vámi. Neopustíme vás za žádných okolností.


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Mostecká Sestřička.cz je součástí širokého týmu Sestřiček roztroušených po celé republice. Podívejte se, zda naše kolegyňky pracují i ve vašem regionu a požádejte je o pomoc. Jsou stejně hodné a milé jako my. 

​​mapa

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna
  • 209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • ‍213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna