Domácí zdravotní péče Most

Seznamte se s výhodami, které domácí zdravotní péče má. Pacient je v domácím prostředí klidnější a psychicky vyrovnanější. Zdravotní sestra má během návštěvy veškerý svůj čas pouze pro vaše potřeby. Není rozptýlena jinými povinnostmi ani pacienty. Díky tomu se vám věnuje na sto procent a svoji péči poskytne s ohledem na vaše osobní potřeby. Při uzdravování v domácím prostředí nehrozí ani riziko přenosu nemocničních infekcí. 

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás

 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE

Jak vám naše sestřičky z Mostu pomohou?

Jak nejlépe dovedou. S laskavostí, ochotou a samozřejmě diskrétností. Vstoupí do vaší domácnosti s respektem k vám i vaší rodině. Svou přítomností nijak nenaruší váš běžný životní rytmus.

Hned na začátku navážeme spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem, který pro nás připraví ošetřovatelský plán. Podle něj si společně domluvíme termíny návštěv v čase, který vám nejlépe vyhovuje.

A pak už se pravidelně potkáváme. V rámci systematické domácí zdravotní péče pro vás mimo jiné zařídíme například aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizaci, kontrolu krevního tlaku i glykemií nebo odběry biologického materiálu.

O průběhu vaší léčby pravidelně informujeme lékaře. Díky tomu jste neustále pod bedlivým lékařským dohledem a léčba se přizpůsobuje vašim aktuálním potřebám.

Nebuďte na nemoc sami. Přijměte naši pomoc a nechte nás se o vaše zdraví postarat. Vždyť od toho tu jsme.