Služby Mostecké domácí zdravotní péče

Potýkáte se vy nebo vaši blízcí se zdravotními problémy vyžadujícími ošetřovatelský dohled a chcete se léčit doma? Pokud bydlíte v Mostě nebo okolí, není nic snadnějšího, než využít služeb naší domácí zdravotní péče a stonat v prostředí, kde se cítíte bezpečně a pohodlně.

Poskytujeme komplexní zdravotní služby, jakých by se vám dostalo od sester na lůžkovém oddělení. Plnohodnotná každodenní péče v domácím prostředí zmírňuje psychickou zátěž a tělo tak má lepší podmínky k rychlejšímu zotavení.

Víme, jak složitý je boj s nemocí, a proto máme pochopení pro všechny strasti, které léčbu doprovázejí. Nás se stydět nemusíte. A nemyslete, nejste v tom sami. Domácí zdravotní péči (home care) využívá mnoho lidí. Léčit se doma není nějaký výstřelek. Ale efektivní alternativa, jak prožívat onemocnění bez zbytečných stresů z odloučení od rodiny.

Pro koho je domácí zdravotní péče vhodná?

Pro mladého i starého, pro muže i pro ženy, prostě pro každého, kdo ji potřebuje. Nezáleží ani na typu onemocnění. Když váš lékař s domácí péčí souhlasí, nemáte se čeho obávat. A navíc. Na základě doporučení praktického lékaře je zdravotní péče v domácnosti plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

 

Zavolejte nám a můžete se rovnou objednat